В магазин для продажу привезли 128 кг бананів. . Першого дня продали 5/16 цієї кількості, другого

дня 1/4 кількості. цієї​

Ответы на вопрос

Отвечает Суперасов Александр.

Відповідь:1 дня продали 40 кг бананів

2 дня продали 4 кг бананів

Покрокове пояснення

128:16=8(кг)- бананів в кожної  16 частини

8•5=40(кг)-бананів продали першого дня

128:4=32(кг)-бананів в кожнї 4 частині

4•1=4(кг)-бананів продали другого дня