7. За три дні продали 48 кг бананів. Першого дня продали 35% усіх бананів. Кількість бананів,

проданих першого дня, становить 80% кількості бананів, проданих другого дня. Скільки кілограмів бананів продали третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Савранская Елизавета.

Ответ:

1) 48 : 100% 35% = 16,8 (кг) - продано другого дня

в первый день. 2) 16,8 : 80% 100% = 21 (кг) продано | -

3) 48 - 16,8 - 21 = 10,2 (кг) - продано в

третий день.

Ответ: в третий день было продано 10,2кг бананов