Срочно даю60 балов!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!у магазині за чотири дні продали 165 кг бананів

першого дня продали 20% усіх бананів другого дня 30 процентовусіх бананів кількість бананів проданих третього дня становить 80 процентов кількості бананів проданих першого і другого дня скільки кілограмів бананів продали в останній день?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Яна.

Ответ:

1) 48 : 100% · 35% = 16,8 (кг) - продано в первый день.

2) 16,8 : 80% · 100% = 21 (кг) - продано во второй день.

3) 48 - 16,8 - 21 = 10,2 (кг) - продано в третий день.

Ответ: в третий день было продано 10,2кг бананов.