два велосипедисти одночасно виїхали назустріч один одному з двох населених пунктів і зустрілися

через 3 год.Швидкість першого велосипедиста 14км\год, а другого становить 5\7 швидкості першого. Яка відстань між наеленими пунктами.

Ответы на вопрос

Отвечает Савчук Юра.

Ответ:

72 км

Пошаговое объяснение:

1) 14 * 5/7 = 2 * 5/1 = 10/1 = 10 (км/ч) - скорость 2 велосипедиста

2) 14 + 10 = 24 (км/ч) - скорость сближения двух велосипедистов

S = v * t

3) 24 * 3 = 72 (км) - расстояние между населенными пунктами