З двох пунктів, відстань між якими 1 км, виїхали одночасно назустріч один одному два велосипедисти.

Швидкість одного з них була 14 км/год, а іншого - 10 км/год. Разом з першим велосипедистом вибіг собака із швидкістю 12 км/год. Зустрівши другого велосипедиста, собака повернув назад і побіг назустріч першому велосипедисту. Зустрівши першого велосипедиста, він знову повернув. Собака бігав між велосипедистами до тих пір, поки велосипедисти зустрілися. Яку відстань пробіг собака?

Ответы на вопрос

Отвечает Гаур Андрей.

1. 10+14=24км/год швидкість зближення

2. 1 / 24 = 1/24 год - час до зустрічі велосипедистів

3. 12*1/24 = 0,5км=500м - пробіг собака