Дано геометричну прогресію: −8;−32;.... Обчисли знаменник і третій член прогресії.q=b3=​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернышёва Даяна.

Ответ:

q=4

b3= -128

Пошаговое объяснение:

Формула a_n=a_1q^{n-1}

Находим q(знаменник)

-32/-8=4

q=4

Находим b3(третій член прогресії)

b1 = -8

b2 = -8*4 = -32

b3 = -32*4 = -128