Знайди значеня виразу (21-5,6 * 2,8) : 0,7 Розвяжіть рівняння 9(х-11)=63


Ответы на вопрос

Отвечает Коченюк Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(21-5,6 * 2,8) : 0,7 = ( 21 - 15,68) : 0,7 = 5,32 : 0,7 = 7,6

Розвяжіть рівняння

9(х-11)=63

x - 11 = 63 : 9

x - 11 = 7

x = 7+11

x = 18