Учитель написав на дошці три числа, сума яких дорівнює 8 000. Сума першого й другого чисел

дорівнює 3 523, а першого та третього — 5 662. Які числа записав учитель. даю 50 баллов.

Ответы на вопрос

Отвечает Дину Иван.

Ответ:

1185;  2338;  4477

Пошаговое объяснение:

8000-3523=4477 (третє число)

5662-4477=1185 (перше число)

3523-1185=2338 ( друге число)

Отвечает Сидорова Анюта.

Ответ:

Відповідь:

первое 1275,

второе 2348,

третее 4477