Учитель написав на дошці три числа, сума яких дорівнює 8000. Сума першого ц другого чисел дорівнює

3523, а першого та третього 5652. які числа записав учитель?​

Ответы на вопрос

Отвечает Узмагамбетов Дамир.

Відповідь:первое 1275, второе 2348, третее 4477

Покрокове пояснення:

8000-3523=4477-третє число

8000-5652=2348-друге число

4477+2348=6725

8000-6725=1275

Первое число 1275

Второе число 2348

Третее число 4477