теплохід їде річкою проти течії. За кожну годину він долає 16 км. Яка швидкість течії річки і яка

власна швидкість руху теплохода, якщо за течією теплохід рухається зі швидкістю 20км/год. ПЖ СКОРЕЕ!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мокрушина Ульяна.

Ответ: 2км/год—течія річки

18км/год—швидкість теплохода

Пошаговое объяснение:

20-16=4(км/год)-різниця швидкості теплохода за течією і проти.

4:2=2(км/год)-швидкість течії річки

20-2=18(км/год)-швидкість теплохода