В одній коробці 16 кубиків, а в другій - на 4 біл ше. Скільки кубиків у другій коробці? Скільки

куби у двох коробках,​

Ответы на вопрос

Отвечает Сбродова Анастасия.

Відповідь:

16+4=20-у другій коробці

20+16=36

В-дь:36

Покрокове пояснення:

Отвечает Альмухамедова Дильназ.

Ответ:

36

Пошаговое объяснение:

16+4=20-це ми дізналися скільки кубиків у другій коробці;

16+20=36-скільки всього;