Автобус і вантажна машина, швидкість якої на 16 км/год більша від швидкості автобуса, виїхали

одночасно назустріч одне одному із двох міст, відстань між якими складає 544 км. Знайди швидкості автобуса й вантажної машини, якщо відомо, що вони зустрілися через 4 год після виїзду Будь ласка треба розв'язати!

Ответы на вопрос

Отвечает Гужевникова Алина.

60 - швидкість автобуса, 76 - швидкість вантажної машини.

Пошаговое объяснение:

х - швидкість автобуса,

х + 16 - швидкість вантажної машини.

S = V * t,

х * 4 - шлях автобуса до зустрічі.

(х + 16) * 4 - шлях вантажної машини до зустрічі.

Весь шлях - 544 км.

4х + 4(х + 16) = 544,

4х + 4х + 64 = 544,

8х = 544 - 64,

8х = 480,

х = 60 - швидкість автобуса,

60 + 16 = 76 - швидкість вантажної машини.

Отвечает Фоменко Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

скорость автобуса V 1 = X

скорость машины V 2 = X +16

встречное движение V 1+V2 = 2 X +16

S = 544 км

t = 4 часа

V = S/t

2 X +16 = 544/4 = 136

2 x = 120

x = 60 км - скорость автобуса

76 км - скорость грузовика.

Проверим 60*4 = 240 км

76*4 = 304 км

всего 240+304 = 544 км - верно.