З однієї яблуні зібрали 40 кг яблук, а з другої - у 3 рази більше. Усі яблука розклали в ящики, по

8 кг у кожен. Скільки використали ящиків?

Ответы на вопрос

Отвечает Веркин Костя.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

40 кг з первой

40*3=120 кг со второй

40+120=160 кг всего

160:8=20 ящиков

Отвечает Елсукова Есения.

Ответ:

40×3=120

40+120=160

160÷8=20