Восени з троьох яблунь зібрали урожай 90 кг яблук. З першої яблуні зібрали 35 кг, а з другої - 5\7

урожаю першої яблуні. З якої яблуні зібрали більше яблук з другої чи з третьої, і на скільки ? Яку частину всього урожаю становлять яблука, зібрані з третьої яблуні?

Ответы на вопрос

Отвечает Тверской Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

35*(5/7)=25 вторая

90-35-25=30 третья

30-25=5 больше чем вторая

30/90=1/3 часть