Автобус і вантажна машина, швидкість якої на 17 км/год більша від швидкості автобуса, виїхали

одночасно назустріч одне одному із двох міст, відстань між якими складає 310 км. Визнач швидкості автобуса й вантажної машини, якщо відомо, що вони зустрілися через 2 год після виїзду. Відповідь: 1. Швидкість автобуса — км/год. 2. Швидкість вантажної машини — км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Носик Валера.

Пошаговое объяснение:

Скорость автобуса = х км/ч

Скорость грузовика = х + 17 км/ч

(х + х + 17) * 2 = 310

2х + 17 = 310 : 2

2х + 17 = 155

2х = 155 - 17

2х = 138

х = 138 : 2

х = 69

Скорость автобуса = (х) = 69 км/ч

Скорость грузовика = (х + 17) = 69 + 17 = 86 км/ч

Проверка:

69 + 86 = 155 (км/ч) - скорость сближения

155 * 2 = 310 (км) - расстояние между ними через 2 часа