будь ласка допоможіть з задачой-------- Автобус і вантажна машина, швидкість якої на 20 км/год

більша від швидкості автобуса, виїхали одночасно назустріч одне одному із двох міст, відстань між якими складає 432 км. Визнач швидкості автобуса й вантажної машини, якщо відомо, що вони зустрілися через 3 год після виїзду.,,

Ответы на вопрос

Отвечает Волкович Тёма.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость автобуса, км/ч.

3(x+(x+20))=432

2x+20=432/3

2(x+10)=144

x+10=144/2

x=72-10=62 км/ч - скорость автобуса.

62+20=82 км/ч - скорость грузовой машины.