Середнє арифметичне деяких чотирьох чисел дорівнює 3,36, а середнє арифметичне інших трьох чисел –

2,52. Знайдіть середнє арифметичне цих семи чисел. помогите пожалуйста, срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Корниенко Борислав.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

1) 3,36 * 4 = 13,44 - сумма. четырех чисел

2) 2,52 * 3 = 7,56 - сумма других трёх чисел

3) 3 + 4 = 7 - всего чисел

4) 13,44 + 7,56 = 21 - сумма семи чисел

5) 21 : 7 = 3 - среднее арифметическое семи чисел