Знайти площу паралелограма, одна зі СТОРІН ЯКОГО дорівнює 7 см, а висота, проведена до цієї

сторони, - 6 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Иманаев Паша.

Відповідь:

S=42 см

Покрокове пояснення:

S = 7*6=42(см)