Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 16. Знайдіть одне з цих чисел,якщо друге чисел,якщо друге

число дорівнює 15

Ответы на вопрос

Отвечает Агафонов Антон.

Пошаговое объяснение:Середнє арифметичне це коли ми додаєм числа а потім давшим га їхню кількість нам відомо одне з двох чисел це 15.І ми можем записати (15+x)÷2=16

Ответ:

15+x=16×2

15+x=32

x=32-15

x=17

                 Дайте корону будь ласка!!!