Знайди середню заробітну плату робітника , якщо протягом трьох місяців вона становила 1050 грн,

1140 грн. і 1260грн.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанова Альмира.

Ответ:

1150 грн

Пошаговое объяснение:

(1050 + 1140 + 1260) : 3 = 3450 : 3 = 1150 (грн) - средняя зарплата за 3 месяца

Отвечает Соловьев Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Середня заробітна плата робітника складає:

(1050 + 1140 + 1260) : 3 = 3450 : 3 = 1150 грн.