Олексій влітку на канікулах вирішив попрацювати. Він влаштувався помічником продавця в місцевому

супермаркеті. За місяць роботи йому нарахували заробітну плату в розмірі 1 400 гривень. Хлопець планує працювати ще 2 місяці. Визначте, чи зможе Олексій придбати у вересні собі смарт-годинник вартістю 4 870 грн, якщо бюджет кожного місяця такий:Доходи:- заробітна плата – 1 400 грн;- кишенькові кошти – 500 грн;- додаткова хатня робота – 500 грн.Витрати:- проїзний квиток – 130 грн;- обіди – 300 грн;- купівля солодощів – 100 грн.Якщо ТАК вкажіть у полі відповіді - суму, що залишиться після купівлі смарт-годинника, якщо НІ - вкажіть у полі 0.Плиз помогите))​

Ответы на вопрос

Отвечает Бурая Аня.

Ответ:

ні не зможе

Пошаговое объяснение:

1400+500+500=2400

2400 -130-300-100=1870 на місяць

1870*2=3740 за 2 місяці