Олексій влітку на канікулах вирішив попрацювати. Він влаштувався помічником продавця в місцевому

супермаркеті. За місяць роботи йому нарахували заробітну плату в розмірі 1 400 гривень. Хлопець планує працювати ще 2 місяці. Визначте, чи зможе Олексій придбати у вересні собі смарт-годинник вартістю 4 870 грн, якщо бюджет кожного місяця такий: Доходи: - заробітна плата – 1 400 грн; - кишенькові кошти – 500 грн; - додаткова хатня робота – 500 грн. Витрати: - проїзний квиток – 130 грн; - обіди – 300 грн; - купівля солодощів – 100 грн. Якщо ТАК вкажіть у полі відповіді - суму, що залишиться після купівлі смарт-годинника, якщо НІ - вкажіть у полі 0.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бирюкова Саша.

3740 за 2 місяці

Пошаговое объяснение:

1400+500+500=2400

2400 -130-300-100=1870 на місяць

1870*2=3740 за 2 місяці