Андрій має фінансову мету: електросамокат, вартістю 10 000 грн. Він планує контролювати свої

витрати у додатку «Мій бюджет». Батьки щомісячно виділяють йому 2 000 грн. Його витрати з цієї суми: на харчування – 1000, дорогу – 400 та інше – 100 грн. Крім цього він отримав подарунок – 3 000 грн. на день народження і 2 000 грн. на Новий рік. Через скільки місяців він зможе зібрати потрібну суму на самокат?​

Ответы на вопрос

Отвечает Охрименко Лиза.
Відповідь: 10 місяців

Пояснення:
Загалом Андрій має зібрати 10к. Йому подарили 3к + 2к. Тобто в результаті він має зібрати 10к - 3к - 2к = 5к
Крім цього Андрій може зарщаджувати щомісяця 2000 (те що дають батьки) - 1000 (харчування) - 400 (дорога) - 100 (інші витрати) = 500

Рахуємо скільки Андрій буде збирати необхідні 5000, при умові заощаджування 500 щомісяця:
5000 / 500 = 10 місяців