Роз‘вяжіть рівняння (х+17):6=12 (у поле для відповіді записуємо тільки число що є коренем рівняння)


Ответы на вопрос

Отвечает Щеблыкина Полина.

Пошаговое объяснение:

(х + 17) : 6 = 12

х + 17 = 12 * 6

х + 17 = 72

х = 72 - 17

х = 55

Отвечает Покляк Виолетта.

Ответ:

x + 17 = 72

x = 72 - 17

x = 55