Швидкість поїзд їхав 3 год зі швидкістю 73,8 км/год і 2 год зі швидкістю 81 км/год .Знайти середню

швидкість поїзда Скорей пж

Ответы на вопрос

Отвечает Трипин Олег.

Ответ:

1)73,8×3=221,4(км)-проїхав автомобіль за 3 години

2)81×2=162(км)-проїхав автомобіль за 2 години

3)221,4+162=383,4(км)-вся відстань яку проїхав автомобіль

4)2+3=5(год)-час, за який автомобіль проїхав всю відстань

5)383,4:5=76,68(км/год)-середня швидкість за час руху

Отвечает Солодов Арсений.
Нужно найти путь S.

S =vt.

S1= 73,8*3 =221,4
S2= 81*2 =162.

Vсредняя = весь путь /все время = 221,4+162/ 5 =383,4/5 =76,68


Ответ: 76,68 км/ час