Із куска заліза масою 80 кг майстер зробив 8 деталей, і в нього залишилося 8 кг заліза. Скільки

кілограмів заліза пішло на одну деталь? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Наурызбаева Сабина.

Ответ:

1)80-8=72(кг)-витратив

2)72÷8=9(кг)-на одну деталь