ЗАДАЧА 3 КЛАС У супермаркеті було 170 кг гречаної крупи та 160 кг рису. Задень продали 60 кг

гречаної крупи та 50 кг рису. Скільки всього кілограмів крупів залишилося в супермаркеті? Розв'яжітьзадачу за поданим планом.План розв'язання1) Скільки кілограмів гречаної крупи залишилося в супермар-кеті?2) Скільки кілограмів рису залишилося в супермаркеті?3) Скільки всього кілограмів крупів залишилося в супермаркеті?Розв'яжіть задачу іншим способом.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шепелёва Анастасия.

Ответ:

1) 110 кг

2) 110 кг

3) 220 кг

Пошаговое объяснение:

1) 170 кг - 60 кг = 110 кг - залишилось гречаної крупи

2)160 кг - 50 кг = 110 кг - залишилось рису

3)110 кг + 110 кг = 220 кг - всього залишилось

Отвечает Рябцев Матвей.

Ответ:

Це другий спосіб для розв'язку, можна «найкраща відповідь », або « дякую » °^°

Пошаговое объяснение:

3) 170+160= 330

330- ( 60+50) = 330- 110= 220

1) 170- 60= 110

2) 160-50=110