За 6 год учень зробив стільки ж деталей, скільки майстер — за 4 год. Учень виготовляв за годину на

5 деталей менше, ніж майстер. Скільки деталей за годину виготовляв майстер? ❤️❤️❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Воронкин Костя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

мастер = х

ученик = х-5

(х-5)*6=х*4

6х-30=4х

2х=30

х=15

мастер 15

ученик 10

проверка

(15-5)*6=4*15

60=60