Майстер щогодини виготовляє по 7 деталей. Після 3 год роботи йому залишилося виготовити ще 42

деталі. Скільки деталей мусе виготовити майстер за планом? За скільки годин майстер в готовить усі деталі, працюючи з тією ж продуктивністю? Скільки годин майстру ще залишилося працювати?

Ответы на вопрос

Отвечает Musatovs Deniss.

Відповідь:

Нехай x - кількість деталей, які майстер повинен виготовити за планом.

За перші 3 години майстер виготовив 3 * 7 = 21 деталь.

Залишилося виготовити ще 42 деталів, тому:

x = 42 + 21 = 63

Отже, майстер мусить виготовити ще 63 деталі за планом.

Час, який потрібен майстру, щоб виготовити 63 деталів, можна обчислити, поділивши кількість деталей на продуктивність майстра:

час = кількість деталей / продуктивність майстра = 63 / 7 = 9 годин.

Отже, майстер повинен працювати ще 9 годин, щоб виготовити усі деталі за планом.

Час, який залишився майстру працювати, можна обчислити, віднімаючи від загального часу (12 годин) час, який він вже працював:

час, що залишився = 12 - 3 = 9 годин.

Отже, майстру залишилося ще 9 годин працювати.