Відстань від Миколаєва до Дніпра становить 325 км, а від Дніпра до Харкова - на 108 км менше. Яка

відстань від Миколаєва до Харкова через Дніпро?

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Вероника.

Ответ:

1)325-108=217(від Дніпра до Харкова)

2)325+217=542

Пошаговое объяснение: