Швидкість катера за течією 18,6 км/год, а проти течії 14,2 км/год. Знайдіть власну швидкість катера

та швидкість течії. (записати відповідь через пробіл)​

Ответы на вопрос

Отвечает Анохин Макс.

Ответ: смсм фото

Пошаговое объяснение:


Отвечает Хоменко Артём.

Покрокове пояснення:

х власна швидкість

у швидкість течії

За умовою задачі

х+у=18,6

х-у=14,2,

Додамо два рівняння

2х=32,8

х=32,8:2

х=16,4 (км/год) власна швидкість катера ,

у=18,6-х=18,6-16,4= 2,2 (км/год) швидкість течії .