№1. Довжина прямокутника становить 10 см, а ширина становить 200\% довжини. Знайдіть площу

прямокутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Старенченко Антон.

Ответ:200см2

Пошаговое объяснение: 10 - 100%            10*200:100=20см - ширина

                                              ?  -  200%           P=А*В

                                                                          Р=10*20=200см2