Знайди значення виразу −0,5ху, якщо х = 0,4; у = −4,5


Ответы на вопрос

Отвечает Валахова Настя.

Відповідь:

0,9

Покрокове пояснення:

-0,5ху=-0,5×0,4×(-4,5)=-0,2×(-4,5)=0,9