3/4кг цукерок коштує 90,75грн Скільки коштує 1кг цукерок


Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогач Лизонька.

Ответ:

1 кілограм цукерок коштує 90,75/3*4 = 30,25*4 = 121 грн

Пошаговое объяснение:

Сподіваюсь, усе правильно і зрозуміло