помогите пожалуста 1кг печива на 8грн дешевший від 1кг цукерок.За 3кг печива і за 2кг цукерок

заплатили 106грнюСкільки коштує 1кг печива і 1кг цукерок

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедов Нурмухаммад.

печиво 1 кг це (х-8)

цукерки 1 кг це х

3*(х-8)+2х=106

3х-24+2х=109

5х=106+24

5х=130

х=130/5

х=26-цукерки

х-8=26-8=18(печиво)

Проверка

3*(26-8)+2*26=106

Відповідь. 1кг печиво коштує 18грн, а цукерок 26грн.

Отвечает Васильева Ксения.

Відповідь: 18 грн печиво, 26 грн цукерки

Покрокове пояснення:

Нехай 1 кг печива буде х, тоді 1 кг цукерок буде х+8. Так як у нас в задачі і сказано, що за 3кг печива і 2 кг цукерок заплатили 106 грн, то складено рівняння :

3х+2(х+8)=106

3х+2х+16=106

5х=90

Х=18грн - коштує 1 кг печива. Тоді 18+8=26грн- коштує 1 кг цукерок.