1 кг печива на 8 грн дешевший, ніж 1 кг цукерок. За 3 кг печива і 2 кг цукерок заплатили 106 грн.

Скільки коштує 1 кг печива і скільки 1 кг цукерок?

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Розвязання:

1. 106-(3*8)=82-5 кг цукрок коштує
2. 82:5=16.4- 1 кг цукерок коштує
3. 16.4*2=32.8-2 кг цукерок коштує
4. 106-32.8=73.2-3 кг печива коштує
5. 73.2:3=24.4-кг печива коштує

Відповідь:
24.4 кг печива, 16.4 кг цукерок.