1 кг печива на 8 кг дешевший, ніж 1 кг цукерок. За 3 кг печива і 2 кг цукерок заплатили 106 грн.

Скільки коштує 1 кг печива і скільки 1 кг цукерок?

Ответы на вопрос

Отвечает Приходько Ірина.

Ответ:

2(x + 8) +3x = 106 \\ 2x + 16 + 3x = 106 \\ 2x + 3x = 106 - 16 \\ 5x = 90 \\ x =90 \div 5 \\ x = 18

18+8=26

ответ:1кг печенья стоит 18грн;1кг конфет стоит 26грн;