СРОЧНО:Добуток двох послідовних натуральних чисел дорівнює 132. Знайти ці числа.​


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:       11  і  12  .  

Пошаговое объяснение:

Нехай  І  натур. число  n , тоді  ІІ  натур. число  n + 1 .

 Рівняння :   n( n + 1 ) = 132 ;

                  n² + n - 132 = 0 ;    D = 1² + 4 * 1 * 132 = 529 > 0 ;

     n₁ = (- 1 - 23 )/( 2 * 1 ) = - 12∉ N ;    n₂ = (- 1 + 23 )/( 2 * 1 ) = 11 .

     n = 11 ;   n + 1 = 12 .

   В  -  дь  :   11  і  12  .