Знайди периметр трикутника, якщо його сторони пропорційні числам: 3, 5, 7. А найменша сторона

коротша від найбільшої на 16 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Белоиваненко Светлана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Сторони трикутника: 3x, 5x, 7x.

7x - найбільша сторона.

3x - найменша сторона.

7х-3х=16

4х=16

х=4

Далі знаходимо всі сторони:

3х=3*4=12

5х=5*4=20

7х=7*4=28

І периметр: P=a+b+c=12+20+28=60 (см)

Отвечает Товкач Максим.

Ответ:

1. 12см

2. 20см

3. 28см

28 - 12 = 16 все сходиться

периметр 12+20+28=60см