Довжина прямокутника на 8 см більша, ніж ширина. Знайти площу прямокутника, якщо його периметр

дорівнює 96 см. СРОЧНО ДАМ 20 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Кудинов Миша.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1)нехай ширина-х, тоді довжина прямотника х+8. За формулой периметра маємо

2х+2(x+8)=96

2х+2х+16=96

4х=80

х=20

Ширина 20 см, а довжина 20+8=28 см

2)Sп=ab=20х28=560 см²