У ягідному господарстві зібрали 2564 кг смородини , вишень на 974 кг більше, ніж смородини, а

малини на 785 кг менше, ніж вишень. Скільки всього кілограмів ягід зібрали у господарстві ?

Ответы на вопрос

Отвечает Шаламай Сергій.

1)2564+974=3538(кг)-вишень зібрали;

2)3538-785=2753(кг)-малини зібрали;

3)3538+2753+2564=8855(кг)

Відповідь: Всього 8855 кілограмів ягід зібрали в господарстві.

Отвечает Мигович Ника.
1)2564 + 974 = 3538 (кг) — вишні.
2) 3538 - 785 = 2753 (кг) — малини.
3) 2564+3538+2753= 8855 (кг) — всього.
Відповідь: всього зібрали 8855 кг ягід.