Фермер відвіз умісто 90кг смородини вишень на 380кг більше ніж смородини а малини на 420кг менше

ніж смородини і вишень разомскільки кілограмів малини відвіз фермеру місто

Ответы на вопрос

Отвечает Пухальская Алеся.
90+380=470 кг вишни                                                                                        90+470=560 кг смородина и вишня всего                                                           560-420=140 кг малины