У трьох коробках разом 87,8 кг цукерок . У першій і другій коробках разом 54,2 кг,а в другій і

третій коробках разом 60,3 кг. Скільки кілограмів цукерок в кожній коробці? З коротким записом будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдыманап Дияр.

1)54,2÷2=27,1 (кг)

2)60,3÷2=30,15(кг)

Відповідь в першій і другій коробках по 27, 1 кг цукерок,а в другій і третій по 30, 15 кг цукерок.