2) Знайдіть значення виразу 0,22х+0,34у, якщо x= 3, y= 0,2.


Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Саша.
0,22x+0,34y
Якщо x=3; y=0,2 то
0,22x+0,34y=0,22•3+0,34•0,2=0,728
(0,66+0,068=0,728) Можна будь ласка найкращу відповідь (відмітка така)
Отвечает Новак Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,22х+0,34у если x= 3, y= 0,2

0,22*3+0,34*0,2=0,66+0,068=0,728