Знайди значення виразу -8b-(4b-3a) якщо a-4b=-5


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ: -15

Пошаговое объяснение:

-8b-(4b-3a) = -8b - 4b + 3a = -12b + 3a = 3*(-4b + a) = 3*(a - 4b)

якщо a-4b=-5

3*(a - 4b) = 3 * (-5) = -15