Знайдiть значення виразу 0.5(1.6х-6.4у)-2.4 якщо х=1.4 а y= -4.5 СРОЧНО!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Балашова Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,5(1,6х - 6,4у) - 2,4 =

0,8х - 3,2у - 2,4

х = 1,4; у = -4,5

0,8 * 1,4 - 3,2 * (-4,5) - 2,4 =

1,12 + 14,4 - 2,4 = 13,12