Катруся 5 годин проти течії ріки та 3 години за течією ріки. Який шлях подолав катер, якщо його

власна швидкість 30 кілометрів за годину а швидкість течії ріки 2 кілометра за годину

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Наталья.

1) 30 - 2 = 28 (км/ч) - скорость катера против течения реки;

2) 28 · 5 = 140 (км) - путь против течения;

3) 30 + 2 = 32 (км/ч) - скорость катера по течению реки;

4) 32 · 3 = 96 (км) - путь по течению;

5) 140 + 96 = 236 (км) - весь путь катера.

Выражение: (30 - 2) · 5 + (30 + 2) · 3 = 236.

Ответ: 236 км.