Дам 100 баллов!!! 1. Знайдіть Корінь рівняння 2(x-3)=0. 2. Розкрийте дужки: 3(x-2y). 3. Зведіть

подібні доданки: -5a+4+a

Ответы на вопрос

Отвечает Языков Богдан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)

2(х - 3) = 0

2х - 6 = 0

2х = 0 + 6

2х = 6

х = 6 : 2

х = 3

2)

3(х - 2у) = 3х - 6у

3)

- 5а + 4 + а = - 4а + 4 = -4(а - 1)

Отвечает Фогельзанг Паша.

Пошаговое объяснение:

Рішення завдань на фото: