Одна із сторiн трикутника дорівнює 5,1 см, що на 2,1 см менше вiд другої сторони на 0,7 см більше

за третю Знайдіть периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Грабовский Вова.

Ответ:

Периметр трикутника дорівнює 16,7 см

Пошаговое объяснение:

Друга сторона дорівнює:

5,1+2,1=7,2 см

Третя сторона дорівнює:

5,1-0,7=4,4 см

Р трикутника= 5,1+7,2+4,4=16,7 см