Із точки B до прямої a проведено дві похилі - BA і BC. Проекція похилої BA дорівнює 16 см. Похила

BA дорівнює 20 см, а похила BC дорівнює 13 см. Знайдіть проекцію BC.

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

высота точки - это второй катет первый 5 см

в=√13^2-5^2=12 cм

проекція другої похилої в1=√20^2-12^2=16 см